Wyszukiwanie
Cena od
Cena do
Ilość sypialni
Typ
Status
Specyfikacje
Lokalizacja
Numer ref.
Opis
Ostatnie wpisy Kliknij tutaj

Zrzeczenie się

Podana cena, w przypadku odsprzedaży nieruchomości, oznacza cenę wywoławczą uzgodnioną przez sprzedającego. W przypadku zakupu od dewelopera oraz gdy ogłoszenie dotyczy sprzedaży kilku nieruchomości znajdujących się na danym osiedlu lub wskazanym kompleksie mieszkaniowym, podana cena jest ceną wywoławczą. Zarówno ceny wywoławcze na najtańsze nieruchomości, jak i najwyższe ceny dotyczące najdroższych posiadłości, są wspomniane w opisie jedynie orientacyjnie.

Międzynarodowe biuro nieruchomości Costas & Casas SL nie ponosi żadnej odpowiedzialności, ponieważ dane zawarte na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny, w opisach mogą się więc pojawić błędy, uchybienia oraz zmiany cen lub anulacje, bez wcześniejszego powiadomienia.

Publikujemy dane dotyczące każdego obiektu tak precyzyjnie, jak to możliwe, polecamy jednak klientom skorzystanie z porady prawnika, ponieważ będzie on mógł z należytą starannością dokonać sprawdzenia posiadłości przed jej zakupem.

8% podatek I.T.P. (podatek od przeniesienia) (* 1), lub 8% podatek VAT, (* 2), właściwy do zastosowania w danym przypadku, (18% VAT dotyczy opłaty za grunt, który nie został jeszcze zabudowany), opłaty notarialne oraz rejestracyjne, muszą zostać uiszczone przez nabywcę, prowizja od sprzedaży wypłacana jest C&C przez sprzedającego, zgodnie z przepisami obowiązującymi w Hiszpanii.

(*1) 8% podatek I.T.P. obowiązuje na nieruchomości przeznaczone do odsprzedaż przy kwocie zakupu nie wyższej niż 400.000 €, 9% podatek I.T.P nakładany jest na nieruchomości kupione za cenę od 400.000 € do 700.000 €, natomiast dla nieruchomości, których cena zakupu przekroczyła 700.000 € stosuje się podatek I.T.P. w wysokości 10%.

(2*) 8% V.A.T. stosowany jest w przypadku nieruchomości nowych oraz przed rozpoczęciem ich budowy. Na wszystkie płatności dokonane najpóźniej 31/12/2012 ustanowiono tymczasową ulgę wynoszącą 4%.

Konsument ma prawo do otrzymania DIA lub ficha informativa i powiązanej dokumentacji, zgodnie z postanowieniami Decreto 218/2005, de 11 de octubre, Andaluzja. Dodatkowa dokumentacja dostępna jest pod wskazanym adresem.

Costas & Casas oferuje nieruchomości przeznaczone na sprzedaż i do wynajęcia na terenie Marbelli, Benahavis, Estepony, Mijas, Puerto Banus, Nueva Andalucia, luksusowe zabudowy "Sierra Blanca" oraz "La Zagaleta", w San Pedro, przy Golden Mile oraz Nowej Golden Mile, lecz także we wschodniej części Marbelli (Los Monteros, Bahia de Marbella, El Rosario, Elviria, Hacienda Las Chapas, Cabopino,...)
Quality preview